Стати власником житла в Ahimsa Village Залишити заявку
В Ахімса Віледж доступні для купівлі та оренди декілька варіантів житла
Щоб стати власником житла та членом кооператива Ахімса Віледж, треба зробити декілька простих речей:
Написати заяву на імʼя голови кооперативу та сплатити вступний внесок
Отримати рішення загальних зборів членів кооперативу
Підписати договір на придбання житла із кооперативом
Cплатити пайовий внесок для придбання обраного житла
Після сплати пайового внеску Ви отримуєте Свідоцтво про 100% сплату паю, та маєте змогу розпоряджатися Вашою нерухомістю у звичний спосіб. Докладніше можна ознайомитися в відео:
Вартість житла залежить від етапу будівництва, на якому ви вирішили приєднатися до Ахімса Віледж, але зазначимо, що немає поганого часу для початку життя в такому місці.
1

Проектування та узгодження
2

Попередній продаж
3

Початковий етап будівництва
4

Перша черга та основні комунікації
5

Почергове введення в експлуатацію
6

Завершуючий етап
7

Готове поселення
Поширені запитання

Ви можете придбати будинок або квартиру, звернувшись до нашого відділу продажів за телефонами, які вказані на сайті.

Так, після вступу до кооперативу «Ахімса Віледж» та оплати Вашої нерухомості, Ви зможете відчужувати її у будь-який спосіб, передбачений законодавством України.

При будівництві нашого поселення ми дуже уважно підходимо до проектних та будівельних робіт. Усі варіанти будинків проходять розрахунки на міцність конструкцій, фундаментів та каркасу в цілому. Використовуються лише високоякісні матеріали для будівництва для закладення строку служби на десятки років.

Вторинне житло у селі неможливо порівняти із якістю та перевагами, які може запропонувати Ахімса Віледж. Наші будинки та концепція схожі із котеджними заміськими поселеннями, або з новими квартирами у багатоповерхівках великих міст. Ціна в такому типі житла коштує від 1200$ за 1 м2, а етап на якому воно продається частіше за все включає значно меншу кількість готових рішень. Про переваги місцезнаходження у заповідній зоні, близькість до вайшнавської громади, екологічність і енергоефективність годі й казати.

Ні. Наші оселі побудовані із житньої соломи, яка не підходить гризунам у їжу. Тому вони не можуть жити у стінах і будуть змушені шукати їжу в інших місцях, де буде змога їх легко зловити і випровадити.

Уся деревина, яка використовується при будівництві, обробляється спеціальним протипожежним розчином, а на всю солому накладається протипожежний шар глиняної штукатурки, який чинить опір прямому впливу вогню тривалий період. Уся електрика використовується із маркуванням НГ - не горюче, а в особливо чутливих місцях прокладається у негорючому гофрорукаві.

Отримати консультацію